Adres STOL-KAM naprawa, serwis okien i drzwi Bielańska 4, 00-085 Warszawa, Mazowieckie tel. 604 846 491

NAPRAWA - SERWIS OKIEN I DRZWI

STANDARDOWE STYLIZOWANE ZABYTKOWE

Świadczymy naprawę - serwis stolarki okiennej i drzwiowej na terenie całej Polski, zarówno dla klientów indywidualnych, firm jak również instytucji publicznych.

Akcesoria do okien i drzwi

Ogranicznik otwarcia do okien skrzynkowych

Mosiężny stylowy ogranicznik, który blokuje skrzydło w wybranej pozycji i zapobiega jego obijaniu się o drugie.

Ogranicznik otwarcia do okien skrzynkowych

Klamki z przyciskiem

Świetne zabezpieczenie przed dziećmi, które działa również antywłamaniowo. Klamki, dają możliwość blokowania również pozycji rozszczelnienia okna. Poprzez naciśnięcie przycisku okno zostaje łatwo odryglowane a po przekręceniu klamki przycisk automatycznie się zatrzaśnie.

Klamka z kluczykiem

Najprostszy sposób zabezpieczenia domu przed włamywaczem oraz znakomita ochrona naszych dzieci przed niekontrolowanym otwieraniem przez nie okien. Szybki montaż i niska cena pozwala na zabezpieczenie w ten sposób całego domu bez nadmiernych kosztów.

Okucia antywłamaniowe

Specjalna konstrukcja okuć, która posiada zabezpieczenie przeciwwyważeniowe. Zastosowany mechanizm z zamknięciem "grzybowym" stwarza maksymalne bezpieczeństwo skutecznie chroniąc przed włamaniem.

Zatrzask balkonowy BK

Zatrzask balkonowy BK przy przeciągu lub silnym wietrze zapobiega uderzaniu otwartych drzwi o ościeżnicę. Wychodząc na balkon, wystarczy zamknąć drzwi, pociągając za uchwyt - zatrzask przytrzyma skrzydło w ościeżnicy. Drzwi otworzą się ponownie przy lekkim nacisku z zewnątrz.

Hamulec okienny FBP

Przy wietrznej pogodzie dobrze jest zablokować otwarte okno lub drzwi balkonowe w dogodnej dla nas pozycji. Hamulec FBP pozwala na unieruchomienie otwartego skrzydła w wybranym położeniu za pomocą klamki. Przez zastosowanie ogranicznika DB eliminujemy natomiast niebezpieczeństwo uderzania skrzydła o ościeżnicę bądź krawędź wnęki okiennej przy przeciągu lub silnym wietrze.

Blokady obrotu klamki FSSW / ALS-FSS

Blokada obrotu klamki FSSW wymusza prawidłową obsługę okna, zabezpiecza skrzydło przed uchyleniem, gdy okno jest otwarte. Natomiast blokada ALS-FSS zapewnia płynne przechodzenie skrzydła z położenia otwartego do zamkniętego, zapobiegając tarciu skrzydła o ościeżnicę, szczególnie w przypadku okien o dużych wymiarach.

Nawiewniki okienne

Jeśli na Twoich oknach skrapla się woda, może to być oznaka złej wentylacji w pomieszczeniu. Jednym ze sposobów poprawy wentylacji jest instalacja nawiewnika okiennego. Montaż takiego urządzenia jest wyjątkowo szybki i nie wymaga skomplikowanych przeróbek okna.Zapewnia on automatyczną wymianę powietrza i utrzymuje odpowiednią wilgotność powietrza w pomieszczeniu.

Mechanizm wielostopniowego uchyłu okna MSL

Dzięki uzupełnieniu okucia o MSL możemy regulować strumień powietrza, wpływający do pomieszczenia. Mamy możliwość wyboru jednej z czterech pozycji uchylenia skrzydła. Jest to dobre i proste rozwiązanie skuteczną cyrkulację powietrza.

Nasi partnerzy

Przewiń w lewoPrzewiń w prawo
 • Winkhaus - producent i dystrybutor okuć okiennych i drzwiowych
 • G-U - producent z branży techniki okiennej i drzwiowej
 • Maco
 • Sokółka Okna i Drzwi
 • Roto
 • Siegenia-Aubi
 • Romb System
 • Stolarka Wołomin
 • Stolimpex
 • Schuco
 • Fapim
 • VBH

Masz pytania? Zadzwoń: 604 846 491 - czynne od 8.00 do 18.00

Zobacz jakie marki obsługujemy

STOL-KAM Piotr Kamiński

ul. Bielańska 4, Mazowieckie

00-085 Warszawa

tel. 604 846 491

Do góry