Profesjonalny serwis okien i drzwi Salon sprzedaży okien i drzwi Sklep internetowy
Adres STOL-KAM naprawa, serwis okien, drzwi Bielańska 4, 00-085 Warszawa, Mazowieckie tel. 604 846 491

NAPRAWA - SERWIS OKIEN, DRZWI

STANDARDOWE STYLIZOWANE ZABYTKOWE

Świadczymy naprawę - serwis stolarki okiennej i drzwiowej na terenie całej Polski, zarówno dla klientów indywidualnych, firm jak również instytucji publicznych.

Akcesoria do okien i drzwi

Ogranicznik otwarcia do okien skrzynkowych

Mosiężny stylowy ogranicznik, który blokuje skrzydło w wybranej pozycji i zapobiega jego obijaniu się o drugie.

Ogranicznik otwarcia do okien skrzynkowych

Klamki z przyciskiem

Świetne zabezpieczenie przed dziećmi, które działa również antywłamaniowo. Klamki, dają możliwość blokowania również pozycji rozszczelnienia okna. Poprzez naciśnięcie przycisku okno zostaje łatwo odryglowane a po przekręceniu klamki przycisk automatycznie się zatrzaśnie.

Klamka z kluczykiem

Najprostszy sposób zabezpieczenia domu przed włamywaczem oraz znakomita ochrona naszych dzieci przed niekontrolowanym otwieraniem przez nie okien. Szybki montaż i niska cena pozwala na zabezpieczenie w ten sposób całego domu bez nadmiernych kosztów.

Okucia antywłamaniowe

Specjalna konstrukcja okuć, która posiada zabezpieczenie przeciwwyważeniowe. Zastosowany mechanizm z zamknięciem "grzybowym" stwarza maksymalne bezpieczeństwo skutecznie chroniąc przed włamaniem.

Zatrzask balkonowy BK

Zatrzask balkonowy BK przy przeciągu lub silnym wietrze zapobiega uderzaniu otwartych drzwi o ościeżnicę. Wychodząc na balkon, wystarczy zamknąć drzwi, pociągając za uchwyt - zatrzask przytrzyma skrzydło w ościeżnicy. Drzwi otworzą się ponownie przy lekkim nacisku z zewnątrz.

Hamulec okienny FBP

Przy wietrznej pogodzie dobrze jest zablokować otwarte okno lub drzwi balkonowe w dogodnej dla nas pozycji. Hamulec FBP pozwala na unieruchomienie otwartego skrzydła w wybranym położeniu za pomocą klamki. Przez zastosowanie ogranicznika DB eliminujemy natomiast niebezpieczeństwo uderzania skrzydła o ościeżnicę bądź krawędź wnęki okiennej przy przeciągu lub silnym wietrze.

Blokady obrotu klamki FSSW / ALS-FSS

Blokada obrotu klamki FSSW wymusza prawidłową obsługę okna, zabezpiecza skrzydło przed uchyleniem, gdy okno jest otwarte. Natomiast blokada ALS-FSS zapewnia płynne przechodzenie skrzydła z położenia otwartego do zamkniętego, zapobiegając tarciu skrzydła o ościeżnicę, szczególnie w przypadku okien o dużych wymiarach.

Nawiewniki okienne

Jeśli na Twoich oknach skrapla się woda, może to być oznaka złej wentylacji w pomieszczeniu. Jednym ze sposobów poprawy wentylacji jest instalacja nawiewnika okiennego. Montaż takiego urządzenia jest wyjątkowo szybki i nie wymaga skomplikowanych przeróbek okna.Zapewnia on automatyczną wymianę powietrza i utrzymuje odpowiednią wilgotność powietrza w pomieszczeniu.

Mechanizm wielostopniowego uchyłu okna MSL

Dzięki uzupełnieniu okucia o MSL możemy regulować strumień powietrza, wpływający do pomieszczenia. Mamy możliwość wyboru jednej z czterech pozycji uchylenia skrzydła. Jest to dobre i proste rozwiązanie skuteczną cyrkulację powietrza.

Nasi partnerzy

Przewiń w lewoPrzewiń w prawo
 • Winkhaus - producent i dystrybutor okuć okiennych i drzwiowych
 • G-U - producent z branży techniki okiennej i drzwiowej
 • Maco
 • Sokółka Okna i Drzwi
 • Roto
 • Siegenia-Aubi
 • Romb System
 • Stolarka Wołomin
 • Stolimpex
 • Schuco
 • Fapim
 • VBH

Czy wiesz, że...

Skraplająca się na oknie para wodna jest znakiem tego, że w twoim domu nie działa prawidłowo wentylacja. Żeby zapobiec takim sytuacjom, które mogą doprowadzić nawet do pojawienia się pleśni na ścianach, warto zamontować nawiewniki okienne. To urządzenia, które pozwalają na szybką oraz automatyczną wymianę powietrza przy zapewnieniu jego właściwej wilgotności. Nie wymagają one skomplikowanych procesów instalacyjnych, zatem naprawdę są one łatwe w użyciu i przy tym praktyczne.

Masz pytania? Zadzwoń: 604 846 491 - czynne od 8.00 do 18.00

Zobacz jakie marki obsługujemy

STOL-KAM naprawa - serwis okien i drzwi

Bielańska 4, Mazowieckie

00-085 Warszawa

tel. 604 846 491

Do góry